FINAŁY ZABRZA W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW W ZCKOIZ 18.01.24

W ZCKOIZ 18.01.24 zostały zorganizowane finały koszykówki chłopców o Mistrzostwo Zabrza szkół ponadpodstawowych. Rywalizowały ZCKOIZ ,LO nr 1, LO nr 3, ZSKatolickich. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie sportowym, szczególnie mecz o 1 miejsce. Po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu finałowym , drużyna ZSKatolickich zdobyła Mistrzostwo Zabrza a LO nr 3 wywalczyło 2 miejsce! Gratulacje:) Nasza szkoła( ZCKOIZ) w meczu o 3 miejsce , pokonała LO 1 ,również po bardzo zaciętym spotkaniu do ostatniej sekundy meczu. DUŻE GRATULACJE I BRAWA DLA DRUŻYNY!!! :) Szczególne podziękowania dla wspaniałych naszych uczennic Martyny,Oliwii,Nicoli,Julii i Klaudiii za upieczenie przepysznych ciast dla uczestników turnieju:) BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY! Na zawodach umilała wszystkim spędzony czas, nasza maskotka Szop pracz, którą dzięki staraniom Pani Beaty Szopy zakupiła szkoła. Duże podziękowania dla wszystkich uczniów zaangażowanych przy organizacji zawodów!