Smaller Default Larger

Nasi absolwenci - czyli czym możemy się pochwalić

Rafał Kurzawa
Rafał Kurzawa
Łukasz Skorupski
Łukasz Skorupski
Marek Kasprzyk
Marek Kasprzyk
Mariusz Zganiacz
Mariusz Zganiacz
Łukasz Korzycki
Łukasz Korzycki
Wojciech Kędziora
Wojciech Kędziora
Damian Michalik
Damian Michalik
Szymon Sobczak
Szymon Sobczak
Seweryn Kiełpin
Seweryn Kiełpin
Arkadiusz Miszka
Arkadiusz Miszka
Michał Kita
Michał Kita
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Absolwentem ZCKOiZ jest rozpoznawany w całej Polsce Rafał Kurzawa, występujący na pozycji pomocnika we francuskim klubie Ligue 1- Amiens oraz w reprezentacji Polski. Uczestnik Mistrzostw Świata 2018.
Naszym uczniem był również Łukasz Skorupski występujący na pozycji bramkarza we włoskim klubie Bologna oraz w reprezentacji Polski.  Asystentem trenera Marcina Brosza w klubie ekstraklasy Górniku Zabrze, jest nasz absolwent Marek Kasprzyk. W naszej szkole w latach 1998-2002 mieściła się Niepubliczna Szkoła Mistrzostwa Sportowego PZPN - SMS ZABRZE, do której chodzili m.in., nasi absolwenci Mariusz Zganiacz, Łukasz Korzycki obaj grali w ekstraklasie. W 1 lidze gra obecnie Wojciech Kędziora i Damian Michalik występujący na pozycji napastnika oraz Damian Michalik pomocnik w GKS-ie Katowice. Gra również Seweryn Kiełpin  występujący na pozycji bramkarza w Sali Mielec. Szymon Sobczak gra w 2 lidze w Rów 64 Rybnik. Marcin Michalak wychowanek Górnika Zabrze. gra obecnie na pozycji bramkarza w oberlidze niemieckiej Niderrhein. Nasz absolwent Arkadiusz Miszka – piłkarz ręczny, prawoskrzydłowy, od 2015 zawodnik Chrobrego Głogów. Wychowanek Pogoni Zabrze.ekstraklasa , grał w reprezentacji Polski  u Bogdana Wenty. Wychowanek Pogoni Zabrze. Mamy również znanego w Polsce naszego absolwenta zawodnika MMA w kategorii ciężkiej Michała Kitę. Walczył m.in. w Bellator FC, M-1 Global, MMA Attack i Fighters Arena. Od 2015-2017 zawodnik KSW. Alicja Dąbrowska brązowa medalistka Mistrzostw Polski w boksie nasza absolwentka, obecnie boksuje w Anglii profesjonalnie. Patryk Szeszko – nasz wzorowy w nauce absolwent ,trenuje boks w klubie Garda Gierałtowice. W 2017 r. zdobył wicemistrzostwo Pucharu Polski w Grudziądzu oraz zajął 6 miejsce w  rankingu Polskiego Związku Bokserskiego (kategoria juniorzy – waga do 91 kg).
Jesteśmy bardzo dumni z naszych absolwentów i życzymy im samych sukcesów w każdej dziedzinie życia. Dziękujemy Wam !!!

Robert Woźniak

Obowiązek informacyjny
Zgodnie z art. 13 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych jest Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego ul. Marszałka J. Piłsudskiego 58, 41-800 Zabrze.
Pełna treść klauzuli znajduje się na stronie http://zckoiz.zabrze.pl/pliki/RODO/Informacja.pdf