Smaller Default Larger

LATAJĄCY GEODETA

dzien_geodety01
dzien_geodety01
dzien_geodety02
dzien_geodety02
dzien_geodety03
dzien_geodety03
dzien_geodety04
dzien_geodety04
dzien_geodety05
dzien_geodety05
dzien_geodety06
dzien_geodety06
dzien_geodety07
dzien_geodety07
dzien_geodety08
dzien_geodety08
dzien_geodety09
dzien_geodety09
dzien_geodety10
dzien_geodety10
dzien_geodety11
dzien_geodety11
dzien_geodety12
dzien_geodety12
dzien_geodety13
dzien_geodety13
dzien_geodety14
dzien_geodety14
dzien_geodety15
dzien_geodety15
dzien_geodety16
dzien_geodety16
dzien_geodety17
dzien_geodety17
dzien_geodety18
dzien_geodety18
dzien_geodety19
dzien_geodety19
dzien_geodety20
dzien_geodety20
dzien_geodety21
dzien_geodety21
dzien_geodety22
dzien_geodety22
dzien_geodety23
dzien_geodety23
dzien_geodety24
dzien_geodety24
dzien_geodety25
dzien_geodety25
dzien_geodety26
dzien_geodety26
dzien_geodety27
dzien_geodety27
dzien_geodety28
dzien_geodety28
dzien_geodety29
dzien_geodety29
dzien_geodety30
dzien_geodety30
dzien_geodety31
dzien_geodety31
dzien_geodety32
dzien_geodety32
dzien_geodety33
dzien_geodety33
dzien_geodety34
dzien_geodety34
dzien_geodety35
dzien_geodety35
dzien_geodety36
dzien_geodety36
Previous Next Play Pause

Trzymaj poziom, Lustereczko,  Mape(t)show czy  Limbo, to nie nazwy egzotycznych deserów, ale konkurencji jakie m.in. pojawiły się podczas PIERWSZYCH GIER ZAWODOWYCH organizowanych w naszej szkole.
Mijamy się codziennie na korytarzach, znamy się i nie znamy, ale czym tak naprawdę na zajęciach zajmują się nasi budowlańcy, mechanicy, reklamowcy, graficy i geodeci...?
Jako pierwsi swoją codzienną pracę, sprzęt i zadania postanowili zaprezentować swoim koleżankom i kolegom z innych kierunków , geodeci z ZCKOiZ.
Do pionierskiej edycji GIER ZAWODOWYCH zgłosiło się trzynaście reprezentacji klasowych (za wyjątkiem klas geodezyjnych oczywiście laughing), każda z drużyn otrzymała pakiet startowy w postaci identyfikatorów, map sytuacyjnych i kamizelek. Tak wyposażeni ruszyli, zmierzyć się z tachimetrami, niwelatorami, tyczkami i łatami, czyli wszystkim tym z czym na co dzień pracują geodeci.
Nie było łatwo…np. zrobić makijaż wykorzystując do tego  pryzmat, ocenić „na oko” prawidłową odległość czy wykorzystując niwelator precyzyjnie rozszyfrować tajemnicze symbole. Jakby tego było mało na koniec wszystkie drużyny czekał wielobój geodezyjny, gdzie trzeba  było się wykazać sprytem, taktyką i siłą godną strong mena smileWszystkie konkurencje były punktowane i oceniane przez prawdziwych fachowców, czyli przyszłych TECHNIKÓW GEODEZJI. Była rywalizacja, była zabawa i bardzo dużo humoru. No i oczywiście  mogliśmy się trochę poznać między kierunkami.
Po wszystkich konkurencjach pierwsze miejsce zajęła klasa III AG, drugie miejsce dziewczyny z reklamy czyli IR a trzecie miejsce ex aequo należało do IAP i IIPD.
Imprezą „LATAJĄCY GEODETA” rozpoczęliśmy w naszej szkole cykl gier „ZAWODOWCY” gdzie każdy z kierunków będzie miał okazję zaprezentować się na tle innych klas i zawodów, w których można się kształcić w ZCKOiZ.

Obowiązek informacyjny
Zgodnie z art. 13 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych jest Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego ul. Marszałka J. Piłsudskiego 58, 41-800 Zabrze.
Pełna treść klauzuli znajduje się na stronie http://zckoiz.zabrze.pl/pliki/RODO/Informacja.pdf