Smaller Default Larger

Uwaga uczniowie III klas kształcących się w zawodzie technik organizacji reklamy i technik cyfrowych procesów graficznych !!!
Rusza rekrutacja do projektu 3-tygodniowych praktyk zawodowych w Hiszpanii !!! Wyjazd planowany jest już w październiku, a wzory dokumentów rekrutacyjnych i podstawowe informacje znajdziecie w Kliknij aby pobrać oraz w gablocie koło sali 112, a także u koordynatora projektu - doradcy zawodowego, Anny Wandzel-Lipiny w pokoju 126.
Pierwszym krokiem jest zapoznanie się z regulaminami, złożenie formularza zgłoszeniowego (strona 1-2) oraz wylosowanie tematu prezentacji w dniu 6 września 2018 o godzinie 11.15 w sali 112
Pozostałe dokumenty i regulaminy Kliknij aby pobrać

Obowiązek informacyjny
Zgodnie z art. 13 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych jest Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego ul. Marszałka J. Piłsudskiego 58, 41-800 Zabrze.
Pełna treść klauzuli znajduje się na stronie http://zckoiz.zabrze.pl/pliki/RODO/Informacja.pdf